OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

REPARE TRUTNOV s.r.o.

Opravy komunikací, sanace svahů a mostů, opravy mostů a propustů

Naše firma byla založena v roce 1996 a navazuje na činnost sdružení podnikatelů REPARE - Václav Melichar. Od svého počátku se společnost zabývá především opravami silnic, mostů a dalšími drobnými pracemi pri údržbě komunikací. Během své činnosti jsme s úspěchem vybudovali rozsáhlý vozový a strojový park a jsme majiteli vlastního areálu.

Od roku 1999 jsme držiteli certifikátu jakosti ISO 9002. V roce 2002 jsme se recertifikovali podle nové normy ČSN EN ISO 9001:9001 a roce 2010 jsme se recertifikovali podle normy ČSN EN ISO 9001:2009. Nyní jsme držiteli certifikátu kvality č. Q 304-2/2008 firmy Qualiform, a.s.,  Brno.

Mezi naše zákazníky patří především Správy a údržby silnic, Ředitelství silnic a dálnic ČR, města, obce, technické služby, stavební firmy, soukromé firmy i fyzické osoby.

 

Výstavba opěrných zdí, gabiony, REPARE TRUTNOV s.r.o. Výstavba komunikací, asfaltobeton, REPARE TRUTNOV s.r.o. Opravy mostů a propustů, REPARE TRUTNOV s.r.o. Zimní údržba komunikací, REPARE TRUTNOV s.r.o.